Türkçe English Italia
Avrupa Yollarında
Kalite ve Güven Taşıyoruz
TRANS AFS

Lider lojistik firması olmak yolunda, en mükemmel servisi uygun maliyetler ile sunuyoruz. Bu yüksek standartlardaki hizmeti verirken sağladığımız güvenle farklı bir noktada konumlandırılmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

MALINIZ VE ZAMANINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR
  • Sürekli, Süratli, Ekonomik, Güvenli Hizmet
  • 1 Kg.'dan Komple Araca Kadar Taşımacılık
  • Koşulsuz Müşteri Memnuyeti
  • Proje Taşımacılığı
  • Bilgi - Teknoloji - Kalite
  • Deneyimli Personel
  • Zamanla Yarışan Lider Kuruluş
  • Güvencenin Adı TRANS AFS
Minumum Yükünüze Maksimum Hizmet

Hakkımızda

Uluslararası karayolu taşımacılığında başarının kaliteli hizmet, ekonomik çözümler ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanan TRANS AFS, bu ilkeleriyle sektörde bulunduğu yerde olmasının tesadüfi olmadığını kanıtlamıştır.

Karayolu ithalat ve ihracat taşımacılığında her zaman müşterilerimizin çözüm ortağı ve tedarik zincirinin önemli bir parçası olduğumuzun bilincindeyiz.

Taşıdığımız her yük ister minimum isterse komple olsun, servislerimizde ve acentelerimizde her zaman aynı ilgiyi görmektedir.

Bizler, hizmeti “ürün” olarak sizlerin kullanımına sunan, tüm faaliyet konularımızdaki bilgi ve birikimimizi teknoloji ile bütünleştiren, gerçek anlamda “ Kapıdan Kapıya Taşıma ” konusunda büyük deneyimlere sahip olan ve bu kavramı Uluslararası boyutlara taşıyan sektöründe lider bir kuruluşuz.

Avusturya, Almanya, Fransa, Hollanda Belçika ve İtalya ağırlıklı olarak tüm Avrupa ülkelerine ithalat ve ihracatta grupaj ve komple seferlerimizle kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmekteyiz.

Yükleme talimatınızın alınmasından malınızın teslim edilmesine kadar geçen sürede hizmetimizin kalitesinden aynı derecede istifade etmeniz mümkündür.

Yurt dışında çalıştığımız acentelerimiz konusunda dünya çapında tanınmış ve bilinen büyük firmalardır, böylece hizmet kalitesi karşılıklı olarak maksimum seviyede tutulmaktadır. Amacımız yükünüzü istediğiniz zamanda ve istediğiniz yere güvenli olarak ulaştırmaktır.

Özmal tır kapasitesiyle TRANS AFS araçlarındaki modern haberleşme olanaklarıyla, müşterilerine takip ve haberleşme olanaklarını sağlamaktadır . Öteyandan CMR Sigortasına (Nakliyeci sorumluluk sigortası) sahip olan TRANS AFS her türlü rezervasyon ve gümrükleme işlemlerini müşterileri adına tamamlayarak, “Kapıdan kapıya taşımacılık” hizmeti vermektedir.

TRANS AFS, kara taşımacılığında başta tekstil olmak üzere; özel ekipmanlarla donatılmış araçları ve özel eğitimli sürücüleriyle, yanıcı, patlayıcı madde taşımacılığından proje taşımacılığına kadar her türlü malı TRANS AFS kalitesiyle taşımaktadır.

Avrupa, özellikle de İtalya ve Almanya hattındaki başarımız Türkiye taşımacılığı adına gerçekten yüz ağatıcı durumdadır. Kendi büromuzda kendi personelimiz ile hizmet vermenin, hizmet kalitesini ve rekabet gücünü artırdığını da biliyoruz. Avrupa yolunda dev Avrupa firmaları ile rekabet ederek en yüksek performansı gösteriyoruz.

Uzman personeli ile atılımcı, yatırımcı ve istihdam yaratan niteliklere sahip, hızlı, güvenli, çağdaş hizmet ilke ve etiklerini benimseyen TRANS AFS dünyasına hoş geldiniz.

DÜNYADA TRANS AFS
İtalya, İspanya, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, Almanya, Belçika, Fransa, İngiltere


Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

İstanbul
Roma
New York
London
Moscow
Tokyo